Unit Rate Worksheet

$0.00

This is a three page worksheet with unit rates found in a local grocery store. Students will need to find unit rates, compare two different items using unit rates and use unit rates to find total cost.

This is a three page worksheet with unit rates found in a local grocery store. Students will need to find unit rates, compare two different items using unit rates and use unit rates to find total cost.